Protišmyková páska s dvojitým účelom

Zaregistrujte sa
a získajte zľavu

Popis

Protišmyková páska s dvojitým účelom

Žltý reflexný pás

Protišmyková platňa OLEJAR so žltým reflexným pásom štvorcového tvaru môže byť použitá ako predná hrana schodu alebo kdekoľvek inde. Pre efektívnejšiu účinnosť je vhodné ich aplikovať žltým reflexným pásom na prednú stranu schodu pre zvýraznenie. 

V tme žiariaci pás

Protišmykovú platňu OLEJAR žiariacu v tme je možné aplikovať v akýchkoľvek atypicky tvarovaných miestnostiach alebo dokonca na rímsy a schody, kde sú zhoršené svetelné podmienky. Pomáha ľuďom bezpečne prechádzať a predchádza tak chybným krokom, pádom a iným zraneniam. 

V kombinácii s protišmykovými platňami s dvojitým účelom môžete dosiahnúť účinnú prevenciu proti pošmyknutiu bez toho, aby ste museli pokryť celú plochu. 

Výstražný a v tme žiariaci pás

Protišmyková platňa OLEJAR s výstražným a žiariacim pásom pomáha pri slabom osvetlení a varuje pred možnými nebezpečenstvami. Aplikáciou protišmykovej platne s týmto dvojitým účelom dosiahnete maximálnu účinnosť a bezpečnosť.

Protišmykové platne s dvojitým účelom zvýrazňujú schody a rímsy, a pomáhajú tak ľuďom zostať v bezpečí aj za zlých svetelných podmienok. 

Reflexný a v tme žiariaci pás

Protišmyková platňa OLEJAR s reflexným a žiariacim pásom je vhodná v zlých svetelných podmienkach. Aj keď je prostredie v týchto podmienkach stále viditeľné, reflexné a žiariace pásy budú odrážať svetlo, priťahovať pozornosť ľudí v jeho blízkosti a varovať pred poteciálnym nebezpečenstvom. Protišmykové platne s týmto dvojitým účelom pomáhajú udržiavať efektívnu úroveň bezpečnosti za každých okolností. Sú vhodné na aplikáciu na rímsy, schody alebo chodby. 

Používaním stránok prevádzkovateľa OLEJÁR, spol. s r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.