Protišmykové tkaniny

Protišmykové tkaniny

Protišmyková tkanina je všestranná a veľmi účinná protišmyková sieťovina. Vyrábame veľa rôznych typov, hrúbok a farieb, sú k dispozícii lepiace aj nelepivé formáty.

Protišmyková tkanina sa vytvára nanesením protišmykovej peny na polyesterovú sieť, táto protišmyková sieťka poskytuje produktu vynikajúcu pevnosť a pena poskytuje uisťujúcu ochranu proti pošmyknutiu. Všetky nelepivé materiály sú vode odolné a fungujú rovnako efektívne v mokrom prostredí Protišmyková tkanina sa napriek svojej odolnosti dá strihať nožnicami alebo rezať nožom do požadovaného tvaru.

Pena má vo vnútri štruktúry malé vzduchové bubliny. Keď sa aplikuje tlak, či už predmetom alebo stojacím človekom, pena sa stlačí a umožní materiálu čiastočne obaliť predmet, čím sa vytvorí vynikajúca úroveň protišmykovosti. Ponúkame rôzne úrovne odolnosti voči peneniu, čo má vplyv na množstvo tlaku, ktorý tkanina absorbuje a pod ktorým efektívne pracuje. Protišmykové neobsahujú abrazívne minerály, čo bráni poškodeniu vzácnych podláh a iných povrchov..

Sortiment protišmykových textílií je mimoriadne efektívny z hľadiska nákladov, môžeme ponúknuť vynikajúce ceny v celom rozsahu, zvyčajne oveľa nižšie, než by ste očakávali.
 

Používaním stránok prevádzkovateľa OLEJÁR, spol. s r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.