ALH2 bez eloxu

Filter

Stupeň protišmykovosti
Vzor
ALH2 bez eloxu
hliník bez eloxu

Schodové hrany z hliníka ALH2

Schodové hrany OLEJÁR sú vyrobené lisovaním z veľmi pevnej zliatiny hliníka AW 6060 a vsadením výkonnej a odolnej protišmykovej vložky z PVC. Zostanú efektívne a dobre vyzerajúce po mnoho rokov aj v prostredí rušnej pešej premávky. Schodové hrany ponúkajú najlepší protišmykový produkt na trhu, jasne definujú okraje schodov a zabraňujú prešliapnutiu v podmienkach slabého osvetlenia. Môžu byť tiež vybavené schopnosťou žiarenia v tme, čím budú integrované do vášho značenia núdzovej únikovej cesty.
Keď potrebujete vybaviť vaše schodiská bezpečnostnými schodovými hranami so skvelým vzhľadom a výkonným protišmykovým účinkom, protišmykové schodové hrany ALH2 sú jasnou voľbou.

Protišmykové schodové hrany ALH2 sú ideálne tam, kde je imidž rovnako dôležitý ako bezpečnosť. Protišmykové schodové hrany ALH2 odporúčame na komerčné aj domáce využitie, v námornej aj pozemnej doprave, jednoducho všade tam, kde schody potrebujú protišmykovú ochranu.

Prednosti protišmykových schodových hrán:

  • Vysokové s elimiko protišmynáciou úrazov pádom.
  • Jasné dlhotrvajúce žiarenie v tme v núdzových situáciách.
  • Eliminujú oter a poškodenie kontaktnej plochy schodu.
  • Jasne definujú okraje schodov a zabraňuje prešliapnutiu.


Protišmykové schodové hrany ALH2 sú navrhnuté tak, aby sa ľahko nainštalovali na predný okraj väčšiny typov schodov, vrátane drevených, dlažbových, murovaných a oceľových schodov. Na výber je niekoľko rozmerov a tvarov schodovej hrany, množstvo farieb protišmykovej vložky a možnosť zakomponovania  žiariacej vložky v tme.

Hliník

Zliatina hliníka AW-6060 T6 (AlMgSi0,5) je zliatina zo skupiny tvárnených hliník-horčík-kremík. Môže byť vytvorená vytláčaním, kovaním alebo valcovaním, ale ako tvárnená zliatina sa nepoužíva pri odlievaní.

Hliníková zliatina 6060 je stredne tvrdá zliatina, tepelne spracovateľná. Má veľmi dobrú odolnosť voči korózii v atmosfére, morskej vode, veľmi dobrú zvárateľnosť, dobrú tvárnosť za studena a má veľmi dobrú eloxovú reakciu.

Používaním stránok prevádzkovateľa OLEJÁR, spol. s r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.